Przeprowadzka z firmą transportową

Przeprowadzka wiąże się z dużymi kosztami. Pomijając fakt zakupu lub wynajmu nowego mieszkania i urządzenia go, istotne jest, jak ta przeprowadzka się odbędzie. Wraz z DDAuto  przygotowaliśmy artykuł, w którym piszemy o zaletach wynajęcia firmy przeprowadzkowej. Zapraszamy do lektury.

Wynajmij samochód transportowy, a  przeprowadzka przebiegnie pomyślnie

W dzisiejszych czasach, wynajęcie samochodu to żaden problem. Na rynku istnieje wiele firm dostawczych i transportowych, które czekają na Twój telefon. Przeprowadzkę zwykle chcemy zrobić po najmniejszej linii oporu angażując w to rodzinę i swoich znajomych. Skutki takiej przeprowadzki zwykle są tragiczne. Za mały samochód może zniszczyć lampę, meble lub sofę. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto zainwestować w profesjonalny transport, który bez problemów przewiezie nasze rzeczy do nowego mieszkania. Być możwe część z Was pomyśli, że to duży wydatek i niepotrzebny koszt, ale tym artykułem chcemy wyprowadzić Was z błędu.

Zalety firm przeprowadzkowych

Oczywiście, wynajęcie samochodu transportowego wiąże się z wydatkiem, ale będzie on znacznie mniejszy od tego, gdy przyjdzie nam kupić nową kanapę czy też żyrandol. Profesjonalna firma dostawcza zapewni bezpieczne przewiezienie naszego cennego mienia. W zakres oferty fimr dostawczych wchodzi przewożenie mebli i sprzętu RTV/AGD, dużych instrumentów muzycznych takich jak fortepian, perkusja, a także przewożenie antyków i dzieł sztuki. Nasz dorobek zostanie odpowiednio zapakowany, firma transportowa dostarczy nam specjalne kartony, folie oraz inne potrzebne materiały zabezpieczające, a następnie, w naszej obecności, starannie zapakuje sprzęt. Firmy transportowe zajmują się również pakowaniem rzeczy prywatnych takich jak ubrania czy dokumenty. Następnie przewoźnik będzie odpowiedzialny za zapakowanie pudeł. Nawet przewożenie mienia wielkogabarytowego jest dla firm transportowych chlebem powszednim, z czym skoda lub audi może mieć problem. Sam transport również będzie zabezpieczony. Tuż przed przeprowadzką kanały komunikacyjne są sprawdzane oraz zabezpieczane przez profesjonalistów. Transport, np. mebli, windą lub schodami będzie asekurowany, co daje gwarancję, iż nasze mienie będzie w stanie nienaruszonym. Po przewiezieniu naszych rzeczy, firma zobowiązana jest wnieść pudła do mieszkania, a także odpowiedzialna jest za ich rozładunek. Kolejną zaletą jest fakt, iż firm dostarczajaca Twój towar rozmontuje go i zmontuje na nowo po dostarczeniu na miejsce, a także ustawi go wedle życzenia. Część z firm transportowych posiada w swojej ofercie również usługi instalacji sprzętu RTV/AGD, czym zajumują się wykwalifikowanie pracownicy. W przypadku, gdy Twoje mieszkanie jeszcze nie jest gotowe, ale przeprowadzka się już rozpoczęła, niektóre firmy świadczą usługi magazynowania, tzn. przechowywania Twojego mienia w spejalnych magazynach znajdujących się w mieście. Bez obaw możesz oddać swoje rzeczy do takiej przechowalni i spokojnie dokończyć remont. Tuż po zakończeniu przeprowadzki, firma zajmie się uprzątnięciem wykorzystanych materiałów zabezpieczających. W ofercie firm transportowych znajduje się również możliwość utylizacji mebli, a także sprzętu RTV/AGD. Cała przeprowadzka jest ubezpieczona. Kwota ubezpieczenia może wynosić nawet około 3 000 000.

Jak sami już wiecie, istnieje wiele zalet wynajęcia firmy przeprowadzkowej. Przy takim przedsięwzięciu warto zainwestować w firmę transportową, ponieważ wszystsko odbędzie się zgodnie z planem, a my będziemy mogli spać spokojnie. Nieudana próba przewiezienia rzeczy na własną rękę, może skutkować nieodwracalnymi szkodami. Są to zwykle rzeczy materialne, ale często czujemy do nich sentyment, dlatego radzimy, aby zabezpieczyć się poprzez wynajęcie firmy transportowej.

W poprzednim artykule pisaliśmy o porażeniu prądem. Zapoznaj się z nim i dowiedz się, jakie niebezpieczeństwo wiąże się z brakiem ostrożności w obcowaniu z prądem.